ZRUŠENO! Tony Ackerman Duo (USA)
outro II. Podzimních jazz & bluesových dnů

ZRUŠENO! Tony Ackerman Duo (USA)

Koncert se pro nemoc ruší. Vstupenky můžete vracet v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

 

 

K vánočně naladěným Tonyho pěti akustickým kytarám se tentokrát přidá proslulý bluegrassový mandolinista Zdeněk Jahoda. V originální interpretaci zazní vánoční hudba z celého světa a nebudou chybět ani české koledy, které zpívají spolu s publikem v druhé části programu. Hlasy a dobrou náladu sebou!

 

 

Tony Ackerman žije v České republice něco přes třicet let. Narodil se v Římě a mládí strávil v Kalifornii. Je mistrem akustické kytary a na koncertech čerpá ze svých hudebních kořenů v různých stylech jako folk, bluegrass, blues, brazilská bossa nova nebo ragtime. Hraje své originální skladby a improvizace, které jsou inspirovány hudebními styly z celého světa.

 

Termíny

Vstupné

v předprodeji 150 Kč, na místě 170 Kč

Místo konání

Malá scéna za oponou

Pořadatel

Malá scéna za oponou

Videa

Fotogalerie

Na akci mohou být pořizovány fotografie nebo audiovizuální záznamy. Svou účastí dáváte najevo svůj souhlas s focením a nahráváním vaší osoby. Fotografie a videa mohou být následně použity k další propagaci pořadatele