The Infamous Her (New York / Nashville / USA)
Jarní jazz & bluesové dny

The Infamous Her (New York / Nashville / USA)

„HER překlenují propast mezi rokenrollem a elektro-heavy-popem. Tam, kde mnozí další selhali, HER rychle posunuli svou hudební věrohodnost směrem k naprosté dokonalosti.“ Tak prosím zapomeňte konečně na Suzi Quatro a jiné podobné vykopávky a kupte si trochu současného, šťavnatého a řízného amerického rocku!

*****

Her stojí na sexy, otevřeně smýšlející a vášnivé zpěvačce jménem Monique. Monique pochází z New Yorku, kde byla v rodném Soho obklopená vždy uměním. V New Yorku také začala její láska k hudbě, neboť již ve věku pouhých 13 let vystupovala v legendárním klubu CBGB. Monique Staffile a její kytarista a výkonný producent Claeb Sherman spojili síly v Brooklynu, odkud brzy zahájili své vítězné světové tažení.

První album s názvem „Revolution“ vyšlo v roce 2016, následovalo “Chain Reaction“ v roce 2017 a poté album „Black and White v roce 201“. Poselchnout si jejich poslední album „Parallel Universe“ (EU Only) můžete zde: https://ffm.to/4a7ynkp

Od svého vzniku v roce 2011 k dnešnímu dni odehráli HER tisíce koncertů v USA i v Evropě, tráví měsíce na dlouhých turné v Německu, Nizozemsku, Británii, Švýcarsku a Francii… Jejich zpěvačka je vzhledově přirovnávána k ženě Stevena Tylera (Aerosmith), na pódiu pak k odvážnější Madonně či Debbie Harry z legendárních Blondie. Až příště budou HER hrát ve vašem městě, měli byste nechat všeho, co děláte, abyste se podívali na energickou live show, které tato skupina koncertně vždy přináší.

Na akci mohou být pořizovány fotografie nebo audiovizuální záznamy. Svou účastí dáváte najevo svůj souhlas s focením a nahráváním vaší osoby. Fotografie a videa mohou být následně použity k další propagaci pořadatele.

Termíny

  • Út 26.4.2022, 19:30

Vstupné

na místě 190 Kč, v předprodeji 170 Kč

Místo konání

Malá scéna za oponou

Pořadatel

Malá scéna za oponou

Videa