James Harries (UK)
Vánoční turné

James Harries (UK)

James Harries je oblíbený britský písničkář žijící v Čechách. Jeho hity Superstition, Salvation, Lights, které slýcháte z rádiı́, se držely na prvnı́ch přı́čkách hitparád. Aktuálnı́ singl Slow Mover nenı́ výjimkou. Nynı́ však přicházı́ James s vánočnı́m repertoárem, který složil k filmu Přání Ježíškovi!

Na historicky prvním vánočním turné písničkáře zazní nejen nejsilnější skladby, ale tématicky představı́ i vánočnı́ písně z filmu. Česko-britská koleda, vánočnı́ rock'n'roll, swingovka, rolničky a samozřejmě James plný emocı́, jak ho fanoušci znajı́ ať sólově nebo s kapelou, která energicky vystihuje zvuk Jamesových hitů na živo.

James nakonec s celou kapelou nepřijede. Těm, co si koupili vstupenky za původní cenu, bude přeplatek dorovnán na místě před koncertem. Děkujeme za pochopení.

****************

 

Britský písničkář, známý autor filmové hudby, hudebník z anglického Manchesteru žijící od r. 1990 v ČR, který jako první na světě natočil své oficiální album na mobilní telefon*, je už léta ve Valmezu, tak říkajíc, „známá firma“.

*Album Voice Memos: a collection of songs I recorded on my phone nahrané na mobilní telefon bylo vydáno 1. prosince 2012. Nahrávka obsahuje deset písní zaznamenaných na různých místech Evropy během podzimního evropského turné v roce 2012. Každou z nahrávek doprovází také autentická fotografie pořízená na místě nahrávání fotoaparátem v mobilním telefonu. Koncept alba Voice Memos je završen tím, že autor vytvořil sám i kresby pro titulní cover alba, a tento obrázek existuje dvou verzích – pro praváky a pro leváky.

Projektu Voice Memos: a collection of songs I recorded on my phone předcházelo několik studiových alb, oceňovaných posluchači i kritiky, a po něm následovala alba Until the Sky Bends Down (2015), The Straight Street Session (2017) a Superstition (2020). Známé jsou také další nahrávky – Secret Milk Store (EP, 2010), 10 murder ballads (oficiálně nevydané album, 2009), James Harries (EP, 2001).

 

 

Termíny

  • Ne 12.12.2021, 19:30

Vstupné

na místě 200 Kč, v předprodeji 180 Kč

Místo konání

Malá scéna za oponou

Pořadatel

Malá scéna za oponou

Videa

Obrázky