Vanesa Harbek Trio (ARG)

Vanesa Harbek Trio (ARG)

Neobyčejnou podívanou ohnivé hudby ve znamení jazzu, rocku a blues slibují koncerty argentinské kytaristky Vanesy Harbek. Ta se po úspěšném vystoupení na loňském Valašském špalíčku vrací do Valašského Meziříčí potěšit místní publikum. Držitelka hudebního titulu na Argentinské Katolické Univerzitě disponuje univerzálním a silným hlasem, s nímž dokáže kouzlit v různých hudebních stylech. Ve spojení s rozeným kytarovým umem se na jejích koncertech jedná o neopakovatelný zážitek.

Vanesa Harbek si na prknech, jež znamenají svět, zahrála jak s velikány argentinské hudební branže jako Ciro Fogliatta, Hugo Mendez, Black Amaya či Rubén Gaitán, tak i s mezinárodními hvězdami jako Igor Prado, Big Gilson, Kenny Blues Boss Wayne či Vargas Blues Band.

Koncert se ve Valašském Meziříčí uskuteční na Letní scéně na I. nádvoří zámku Žerotínů. V případě nepříznivého počasí se uskuteční ve velkém sále zámku. Koncert je zároveň jakousi splátkou dluhu za zrušená vystoupení v rámci Jarních jazz & bluesových dnů 2020.

Termíny

  • Pá 21.8.2020, 19:30

Vstupné

na místě 190 Kč, v předprodeji 170 Kč

Místo konání

I. nádvoří zámku Žerotínů

Pořadatel

Malá scéna za oponou